zajecia dodatkowe

mgr Agnieszka Stawiarz:

  • zajęcia sportowe - środa 13.40 - 15.25

mgr Renata Stroisz:

  • koło biologiczne  - wtorek 15.30 - 16.30

mgr Tatiana Ples:

  • koło matematyczne klasa 7a - środa 13.45 - 14.30
  • koło matematyczne klasa 3a G - piątek 12.45 - 13.30

mgr Marta Szostak

  • koło matematyczne 7b - poniedziałek 8.00 - 8.45
  • koło matematyczne środa 7.15 - 8.00 - kl.8a
  • koło matematyczne środa 8.00  -8.45 - kl.5ab

mgr Patrycjusz Pajączkowski:

  • zajęcia sportowe - poniedziałek 14.40 - 16.10

mgr Norbert Gola:

  • koło informatyczne - czwartek 15.30-17.00

mgr Aneta Kułak:

  •  koło języka angielskiego dla klasy 6a - czwartek 13.40 - 14.35

 mgr Katarzyna Paradowska - Pilarek: 

  • Polonistyczne ABC - koło języka polskiego rozwijające uzdolnienia - poniedziałek 13.45 - 14.30
  • Z polszczyzną za pan brat-zajęcia wyrównawcze - poniedziałek 14.30 - 15.15

mgr Anna Paździor:

  • schola z elementami teatralnymi - piątek 15.30 - 17.30

mgr Anna Dybała:

  • koło języka polskiego - poniedziałek15.30 - 16.30 - kl. 7a, 7b; środa12.45 - 13.30 - kl. 4b; środa 13.50 - 14.35 - kl.5a

mgr Małgorzata Niemotko:

  • koło matematyczne - środa 14.35 - 16.00

mgr Anna Baran:

  • zajęcia wyrównawcze -  czwartek 13.30 - 15.00

mgr Ewa Dymowska:

  • klub historyczny - środa 14.30 - 15.30
  • zajęcia wyrównawcze - czwartek 15.30 - 16.30

mgr Dorota Nowak - Habinka:

  • koło języka rosyjskiego - wtorek 13.40 - 14.25

mgr Joanna Paluszkiewicz:

  • koło języka angielskiego - piatek - 7.15 - 8.00

mgr Izabela Fisienia:

  • doskonalenie czytania - poniedziałek 8.55 - 9.40, środa 11.40 - 12.25, piątek 9.50 - 10.35
  • koło geograficzne - wtorek 14.40-15.25

mgr Agnieszka Madejska - Rapacz:

  •  Koło artystyczne - środa 11.40-13.15

mgr Dagmara Żukowska:

  • koło rozwijające uzdolnienia - piątek 8.00 - 8.45

mgr Grażyna Śmiglewicz:

  • zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze - środa 9.50 - 10.35

mgr Marta Pergoł

  • koło matematyczne - wtorek 11.40 - 12.25
  • koło małego czytelnika - środa 12.45 - 13.30

mgr Anna Purchla

  • koło chemiczne - wtorek 15.30 - 16.30

mgr Bartłomiej Ślefarski

  • koło muzyczne - czwartek 14.40 - 15.40

mgr Iwona Kmiecik

  • koło plastyczne - wtorek14.35 - 15.20